המלצות

נגן וידאו

רצינו להמליץ על העורך דין אלי מאור הגשנו תביעה על רשלנות רפואית וקיבלנו שירות מעולה עם עבודה מקצועית ויסודית וברוך ה' הגענו לתוצאה הטובה ביותר שאפילו לא חלמנו עליה!

אסתי פרידמן Avatar
אסתי פרידמן

לאחר שבני בן ה-5 נפגע בתאונת דרכים, הומלץ לנו ע"י אחד מבני משפחתנו על עורך דין "אלי מאור". לשמחתנו הרבה הוא קלע למטרה, הכן עורך דין "אלי מאור" פועל במקצועיות, ביסודיות, מתוך אכפתיות והתמסרות אמיתית מרגע קבלת התיק ועד לסגירתו נלחם עד לקבלת הזכויות המקסימליות ועד להשגת המירב ללא פשרות. "מומלץ בחום".

אביטל מרים בביוף Avatar
אביטל מרים בביוף

אין מילים לתאר את האדם הכה מקצועי, פנומן אמיתי, עורך הדין מספר 1 בארץ ממליץ בחום

Royi Mazaki Avatar
Royi Mazaki

אני עצמי עו"ד בתחום הנדל"ן מקרקעין ומכיר את עו"ד אלי מאור היקר מזה שנים רבות. הוא ייצג רבים מבני משפחתי בתביעות נזקי גוף ותביעות נכות מול הביטוח הלאומי. לאחרונה הוא ייצג גם אותי בתביעת נכות מול הביטוח הלאומי כתוצאה מתאונה שקרתה לי בדרך מהעבודה לבית. בסופו של דבר נקבעה לי דרגת נכות לצמיתות לאחר הגשת ערעור ע"י עו"ד אלי מאור. אלי מקצוען בתחומו, לא רק עו"ד ומשפטן מצוין, גם מבין המון ברפואה ומכיר את מיטב המומחים בתחומי הרפואה השונים. אבל מעל לכל אלי מאור נותן לכולם יחס מאוד אנושי וחברי. יישר כח !

גלעד בר Avatar
גלעד בר

בס"ד תודה לעו"ד אלי מאור על הטיפול המקצועי בתביעה שלנו. קבלנו סכום שלא חשבנו שנצליח לקבל. הוא דאג לכל הפרטים הנצרכים לתביעה על מנת להגיע להישג היפה. הוא תמיד היה זמין ומשיב לכל שאלה בכל עת. נדיר למצוא עורכי דין כאלו. מומלץ בחום!!!

אביתר ינקוביץ Avatar
אביתר ינקוביץ

לאחר תאונת דרכים קשה שעברתי קיבלתי המלצה חמה על עורך דין לתאונות דרכים אלי מאור משני אנשים שונים!!! מסתבר שהם ממש לא טעו ולאחר מספר דיונים בבית המשפט בהם עו״ד מאור ייצגת אותי בנחישות ובחכמה רבה, הצלחנו לשכנע את חברת הביטוח לשלם את סכום הפיצויים הראוי ביותר עבורי. תודה רבה עו״ד אלי מאור על הליווי הסופר מקצועי ועל העיצות החכמות והאנושיות שגילית לאורך כל התקופה הקשה שעברתי. שיהיה לך רק טוב בחיים, אמן סלה.

marina chenn Avatar
marina chenn

לאחר תאונת דרכים קשה שעברתי קיבלתי המלצה חמה על עורך דין לתאונות דרכים אלי מאור משני אנשים שונים!!! מסתבר שהם ממש לא טעו ולאחר מספר דיונים בבית המשפט בהם עו״ד מאור ייצגת אותי בנחישות ובחכמה רבה, הצלחנו לשכנע את חברת הביטוח לשלם את סכום הפיצויים הראוי ביותר עבורי. תודה רבה עו״ד אלי מאור על הליווי הסופר מקצועי ועל העיצות החכמות והאנושיות שגילית לאורך כל התקופה הקשה שעברתי. שיהיה לך רק טוב בחיים, אמן סלה. (Translated by Google) After a serious car accident I got a warm recommendation for car accident lawyer Eli Maor from two different people!!! It turns out that they really weren't wrong and after several court hearings in which Attorney … More

marina chenn Avatar
marina chenn

עורך דין לתאונות עבודה אלי מאור ייצג אותי בתביעת תאונת עבודה שקרתה לי. לכל פניה שלי הגיב מהר, הכל באדיבות ובנעימות יוצאות דופן. כיף לעבוד איתו, במיוחד לאחר שעברת תאונה קשה ואתה סובל, יש מישהו שעוזר לך ובצד שלך ודואג נטו לאינטרסים שלך, וזה עוד לפני שאדבר על התוצאה המצוינת שהשיג לי…

דוד חן Avatar
דוד חן

עו"ד מיוחד מיוחד !!! ניהול תיק במקצועיות יוצאת דופן, חרוץ יודע לנהל ולהוביל תיק בצורה מעוררת השתאות , הגיע להישגים שלא חלמנו שיגיע. גם הנתבע לא חלם על המקצעיות שלו ולכן לא האריך שיש להתפשר : מומלץ בחום

מרדכי דוד ברגר Avatar
מרדכי דוד ברגר

כשקורה לך או לבני משפחתך אסון, אתה שואל את עצמך מה עכשיו? איך מתמודדים עם כל הבירוקרטיה, מי הוא בן אדם שילווה אותך בתהליך של מספר שנים. אבל לא מספיק שקרתה לך תאונת עבודה או נדרסת, עשית מספר ניתוחים ועברת תהליך של שיקום ארוך ולא מצליח לתפקד... זה לא מספיק! עכשיו אתה צריך להוכיח את כל זה לגורמים שונים כמו ביטוח לאומי או חברות ביטוח וכאן אם אין לידך עו"ד מקצועי, קפדן ופדנט בהכל, אתה תלך לאיבוד ותחשוב שמעט שקבלת זה מה שמגיע לך ואין מה לעשות. אז זהו שיש! אלי תודה רבה על הליווי שנתתה, על הרגישות וזמינות בכל רגע ובכל שאלה. תודה רבה בשמי ובשם אמא שלי.

Kostya Shulman Avatar
Kostya Shulman

אנחנו רוצים להודות מקרב לב לעו"ד אלי מאור על העזרה, הליווי המקצועי והיסודי ברמה גבוהה ביותר לאורך התקופה של מעל שלוש שנים, מהרגע שאמא שלי נפגעה קשה מאוד בתאונת דרכים איומה ועד סיום התהליך. ממליצים בחום! תודה על הכל!!!

Pasha Shulman Avatar
Pasha Shulman

חבל שאין יותר מ 5 כוכבים...רוצים להביע את תודתנו לעו"ד אלי מאור!!על טיפול מקצועי, יסודי ומסור.הגענו עם תיק שלא היה בו הרבה חומר, וגם היה כבר באיחור של כמה שנים, דבר שהקשה על השגת חומרים לתביעהובכל זאת הוא התעקש ולא וויתר על כלום וב"ה הגיע לתוצאה ממש יפה (כמעט פי 6 ממה שחברת הביטוח הציעה כשהלכנו לבד!!)שרות מושלם! מענה מידי לכל שאלה ובעיה!ממליצים בחום!

מוריה חורי Avatar
מוריה חורי

רב תודות לעו"ד אלי מאור אני אישית ממליץ בחום אליו , מקצועי, בקיא ברמה גבוהה מאוד במה שהוא עוסק, בעל יחסי אנוש מעולים, והכל הוא עושה בחיוך ובאהבה, הופך את האי אפשרי לאפשריתודה על הליווי🙏🏽🙏🏽🙏🏽

Glanew “G” Abebe Avatar
Glanew “G” Abebe

הגענו לעורך דין אלי מאור אחרי שקיבלנו טיפול לקוי בלשון המעטה אצל עורך דין אחר בתביעות נזקי גוף, החלטנו שהפעם אנחנו לא מתפשרים וקיבלנו המלצות חמות מאוד על עורך דין אלי מאור.הגענו אליו מלאי חששות, וחסרי אמון לחלוטין, אלי מהרגע הראשון היה נעים הליכות, דאג לשקף ולהסביר הכול עד הפרטים הקטנים לאורך כל הדרך.הוא דאג לנו שנקבל את הטוב ביותר שאפשר, יצאנו מרוצים מאוד ומלאי תודה.אנחנו רוצים לנצל הזדמנות זו ראשית להודות מקרב הלב לעורך דין אלי מאור, על כל התמיכה, הסיוע, הליווי, הסברת הפרטים עד לפרטים הכי קטנים שיש והכי חשוב אנחנו רוצים להמליץ מכל הלב על עורך דין אלי מאור מניסיון לא תתחרטו ולא תתאכזבו, ממליצה לכם להגיע ישירות אליו (אתם עוד תודו לי אחרי)

Maayan Blumenfeld Avatar
Maayan Blumenfeld

ברצוני להודות לעורך דין אלי מאור, עורך דין מקצועי, בקיא ברמה גבוהה מאוד במה שהוא עוסק, בעל יחסי אנוש מעוליםתודה על הליווי🙏

אביבה טקלה Avatar
אביבה טקלה

ברצוני להודות לך עו״ד אלי מאוד על עזרתך הרבההטיפול האישי והמסור במענה המידי על כל בקשה או שאלה בהתמדה ובעקשנותך להביא לתוצאה הרצויהתודה על היחס האישי ושתמיד יהיה לך את הנכונות לעזור

מיכל זלינגר Avatar
מיכל זלינגר

עורך דין מספר אחת ליווי צמוד לכל אורך התהליךממליצה בחום!!!

עדן לולוי Avatar
עדן לולוי

שמי לילי פרץ ואני ממליצה על העורך דין אלע מאור. יודע להדריך ולהסביר ממש טוב ועושה את כול המיטב שביכולתו בכדי שנצליח בכול תביעה. ההכרות שלי איתו מלםני 14 שנה כשביתי שברה את ידה בגן וכשעכשיו הייתי צריכה לתבוע שוב על נושא אחר פניתי שוב אליו מפני שהוא ממש יודע לכוון אותנו ולומר לנו מה צריך לעשות. ממליצה בחום.

גדי פרץ Avatar
גדי פרץ

רוצה להגיד שעורך דין אלי מאור מאוד מקצועי ואכפתי .הוא עזר לנו בנושא תאונת דרכים,וביטוח פרטי פניקס.המון תודה רבה לך אלי,הלוואי שכולם היו כמוך.

Ivanna Yagodinets Avatar
Ivanna Yagodinets

תודה רבה למשרד עו" ד אלי מאור על הטיפול המקצועי ועל הסבלנות ועל הליווי של התביעה שלי בצורה הכי טובה שיוכלתי לבקש . ממלייייייייייץ בחום ובאהבה .

אשרף עיסא Avatar
אשרף עיסא
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תביעת נזיקין

עו״ד אלי מאור

עו”ד אלי מאור בעל מוניטין, ניסיון והמלצות רבות בתביעות נזיקין (נזקי גוף) מול חברות ביטוח, בתי וקופות חולים, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון, המייצג תובעים בלבד.

צרו עימי קשר
מאמרים ופרסומים
דילוג לתוכן