תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים

מאת: עו"ד אלי מאור

במקרה של תאונת דרכים, כמי שייצג משך 20 שנים באופן אישי נפגעי תאונות דרכים לרבות קבלת פיצוי בתביעות של מיליוני ש"ח בגין תאונת דרכים וקבלת המלצות רבות מלקוחות, אני יודע שעל עורך דין תאונת דרכים, מומלץ להבהיר לנפגע שעשויות להיות לו ארבע עילות תביעה נגד ארבעה גופים שונים, בגין אותה תאונת דרכים שעבר.

כמי שמייצג באופן אישי נפגעים בתאונות דרכים כעורך דין תאונות דרכים, אפרט במאמר זה בהרחבה את עילות התביעה השונות, שיש להביא בחשבון כשפונים לייצוג של עורך דין תאונות דרכים, ומה מומלץ לעשות וכדלקמן:

  1. תביעה בגין תאונת דרכים נגד חברת הביטוח: עו"ד תאונות דרכים, מומלץ שיבהיר שאם אתה נהג או נוסע ברכב מנועי ונפגעת פגיעה גופנית או נפשית כלשהי, עשויה להיות לך עילת תביעה לקבלת פיצוי נגד חברת הביטוח של הרכב, שהיא פוליסת ביטוח חובה. בהמשך למאמר זה נסקור את עיקרי הדברים והשלבים שיש לבצע בתביעה שכזו מול חברת הביטוח לרבות טופס תביעה בחברת ביטוח או הודעה על תאונת דרכים בחברת ביטוח, וכן הוצאת אישור משטרה בתאונת דרכים, ועוד אבני דרך שיש לעבור בקפדנות ודייקנות ע"מ לקבל פיצוי מקסימלי בסוף ההליך.
  1. תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי: עו"ד תאונות דרכים, מומלץ שמקרה של תאונת דרכים, יחפש את הזיקה הספציפית לזכאות בתביעה נגד ביטוח לאומי, ולראות אם מדובר בתאונת דרכים שהיא תאונת עבודה ואז יש להגיש תביעה למחלקת נפגעי עבודה או אם יש להגיש תביעה לנכות כללית או תביעה לניידות או תביעה לשירותים מיוחדים או לסיעוד או במקרה של חו"ח פטירה, תביעה למחלקת שארים לקבלת קצבת שארים ועוד…
  1. תביעה בגין אובדן כושר עבודה או פנסיית נכות: כיום לאחר חוק פנסיית חובה לשכירים ועצמאים, כמעט לכל העובדים במשק ישנה פנסיה, שבמסגרתה יש רביד כיסוי עבור פנסיית נכות, שעשויה להקנות קצבה נכות חודשית לאחר תאונת דרכים. עורך דין תאונת דרכים, מומלץ שיבדוק את כל הכיסויים של הניזוק בתאונת דרכים לרבות קיומה של פוליסת אובדן כושר עבודה בחברת ביטוח, שניתן לתבוע וכן אם קיימת פרנצ'יזה בפוליסה לאובדן כושר עבודה.
  1. בתביעה בפוליסת שברים/פוליסת נכות מתאונה/תאונות אישיות: על עו"ד תאונות דרכים מומלץ לבדוק אם ישנו כיסוי נוסף בפוליסת פרט או בפוליסות קבוצתיות/קולקטיב של הנפגע לרבות פוליסות עליהן משלמים בן או בת הזוג ולתבוע גם אותם בגין אותו המקרה של תאונת הדרכים.

מהן היתרונות של עו"ד אלי מאור כעו"ד תאונות דרכים:

  1. עורך דין אלי מאור כמי שמזה שנים רבות הוא עורך דין תאונות דרכים, הינו בעל ניסיון של כ-20 שנים בתפקיד של עורך דין תאונות דרכים וכמי שייצג למעלה מ-1000 תיקים בתחום של דיני נזיקין וביטוח.
  1. עורך דין אלי מאור כמי שמזה שנים רבות הוא עורך דין תאונות דרכים, מייצג באופן אישי כל תביעת תאונת דרכים, שהוא לוקח על עצמו מתחילתה ועד סופה ואינו מאמין שתביעת תאונת דרכים אמורה לעבור מספר ידיים במשרד עורכי דין תאונות דרכים, מה שעשוי לפגוע בדיסקרטיות של הניזוק וכמו גם בהכרת התיק עצמו ובביסוס יחסי האמון עם הנפגע בתאונת דרכים.
  1. עורך דין אלי מאור כמי שמזה שנים רבות הוא עו"ד תאונות דרכים, גם מחזיק ביתרון ייחודי כמי שייצג בעברו ועד לפני 13 שנים גם 4 חברות ביטוח בישראל בתביעות של תאונות דרכים, והינו יודע את כל השלבים בתביעת תאונת דרכים מתחילתה ועד סופה, ומה יש להקפיד ולבצע בכל שלב ושלב.
  1. עורך דין אלי מאור כמי שמזה שנים רבות הוא עו"ד תאונות דרכים, גם כיהן משך שנים רבות כרכז אקדמי בתחום של דיני נזיקין וביטוח לרבות במקרים של תאונות דרכים במכון להשתלמויות של לשכת עורכי הדין בישראל והעביר ערבי השתלמויות רבים, בעלי מאות עורכי דין שהגיעו לשמוע את הרצאותיו בכל רחבי הארץ בתחומים של תאונות דרכים ותאונות עבודה, והוא מכיר היטב את רזי הפסיקה והחקיקה לרבות חוזרי ונהלי הממונה על הביטוח במשרד האוצר הרלוונטיים לתביעות ביטוח.
  1. עורך דין אלי מאור כמי שמזה שנים רבות הוא עו"ד תאונות דרכים, אינו גובה שכר טרחה עבור פגישת יעוץ ראשונית ללא התחייבות במשרדו, וגובה את שכר טרחתו אך ורק בשיטת האחוזים על בסיס הצלחה, מהסכום שיתקבל בגין תביעת תאונת דרכים בסוף ההליך, וכששיעור האחוזים הינו בהתאם לחוק בישראל.

באלו מקרים יש צורך לשכור עורך דין תאונות דרכים קשות?

עורך דין תאונות דרכים קשות הוא מי שיש לו ניסיון רב בתביעות בגין תאונות דרכים במקרים של multi trauma, קרי בתרגום חופשי, פגיעה רב מערכתית, וזאת כאשר לניזוק אחד ישנן מספר רב של פגיעות עקב תאונת דרכים אחת, במספר חלקי גופו וכמו גם במספר תחומים רפואיים שונים.

כך לדוגמה, כמי שמייצג באופן אישי וכעורך דין תאונות דרכים קשות, ייצגתי בעצמי נפגעת בתאונת דרכים שבגין תאונת דרכים אחת, נגרמה לה פגיעה רב מערכתית ולבקשתי בבית המשפט, מונו לה לא פחות משישה מומחים רפואיים שונים בשישה תחומים רפואיים שונים, ונקבעו לה אחוזי נכות רפואיים גבוהים ביותר ונטען בתביעתה בין היתר ל- 100% הפסדי השתכרות בגין תאונת הדרכים.

מניסיוני כעורך דין תאונות דרכים קשות, אני יודע שתאונות דרכים קשות מסוג פגיעה רב מערכתית, מסתיימים בסכומי פיצוי של מיליוני שקלים עבור כל תאונת דרכים וזאת גם בהתחשב בתקבולי תביעה במוסד לביטוח לאומי.

תביעות תאונות דרכים סקירה כללית

כפי שידוע לכולם, מדי יום ביומו אנו שומעים על מקרי תאונות דרכים המתרחשות בכבישי הארץ. תאונות הדרכים מתחלקות לתאונות בין רכבים, תאונות של רכב בגלל כשל מכני כלשהו או בגלל חוסר תשומת לב של הנהג, תאונות דרכים של רכב והולך רגל, תאונות פגע וברח ועוד.

לא משנה מהו סוג תאונת הדרכים, מובן וידוע שתאונת דרכים יכולה להסב נזקים פיזיים חמורים מאוד ולעתים אף מוות למעורבים בה.

אם נפגעת באופן פיזי או נפשי בתאונת דרכים, כדאי שתשכור לעצמך את שירותיו של עורך דין תאונות דרכים מומלץ, מקצועי ומומחה בתחום תביעות בגין תאונות דרכים וזאת כדי להשיג לעצמך את מרב הזכויות המגיעות לך הן מחברות הביטוח בשל היותך נפגע תאונת דרכי והן מגורמים שונים אחרים כפי שפורט בהרחבה לעיל.

את מי תובעים בתביעת תאונות דרכים?

כאשר מדובר בתביעות תאונות דרכים, הנתבעים יהיו חברות הביטוח אשר מבטחות את כלי הרכב המעורבים בתאונת דרכים.

אם נפגעת לדוגמה כהולך רגל, תוכל לתבוע את חברת הביטוח של הנהג שנהג ברכב.

אם נפגעת בתוך רכבך, לא משנה אם כנהג או כנוסע, תוכל לתבוע את חברת הביטוח שלך בתביעת תאונת דרכים.

יש לבחון בתאונת דרכים כל מקרה של תאונת דרכים לגופו, כדי לדעת את מי יש לתבוע כדי לקבל את הפיצוי הרלוונטי והמקסימלי.

לאחר תאונת דרכים לא פעם אין יכולת ממשית לעסוק בכל מה שכרוך וקשור לתביעה הרלוונטית במקרה של תאונות דרכים ובכל הקשור לפרוצדורה ולבירוקרטיה הנילוות לכך, העשויות להימשך לפרק זמן לא קצר.

בכל זאת, כדאי מאוד שלאחר תאונת דרכים וקבלת טיפול רפואי הולם, תפנו ותחפשו קודם עורך דין תאונות דרכים תל אביב או בכל מקום אחר בישראל, אשר ידוע כעורך דין תאונות דרכים מומלץ ומקצועי, העוסק בתחום תביעות גוף בגין תאונות דרכים ומשיג עבור לקוחותיו את הפיצויים הגבוהים ביותר.

עורך דין תאונות דרכים בתל אביב או בכל מקום אחר, יוכל ללוות אותך גם ומקביל במידת הצורך בועדות רפואית במוסד לביטוח לאומי שיקבעו את אחוזי הנכות שלך בעקבות תאונת דרכים בעבודה, ובהתאם לכך להגיש את התביעה בגין הפיצויים המגיעים לך במידת הצורך בית המשפט.

הפיצויים מורכבים מההוצאות הרפואיות אשר הוצאו עבור הטיפולים השונים בעקבות התאונה, הזמן שבו היית בחופשת מחלה בגלל חוסר יכולת לעבוד בשל מצבך הפיזי, הפגיעה בכושר או יכולת ההשתכרות שלך לעבר ולעתיד, כאב וסבל ועוד.

עורך דין תאונות דרכים

אין ספק שאם אתה צריך לתבוע חברת ביטוח כלשהי בגין תאונת דרכים שעברת, עו"ד אלי מאור ייצג אותך בעצמו באופן אישי נגד חברת הביטוח, ביטוח לאומי וכל פוליסת ביטוח רלוונטית אחרת.

עו"ד אלי מאור מומחה מוכר בכל מה שקשור לתביעות בגין תאונות דרכים, תאונת דרכים בעבודה. תאונת דרכים בדרך לעבודה, וכך לעיתים תאונת הדרכים תוכר גם כתאונת עבודה במוסד לביטוח לאומי, ולכן על עורכי דין תאונות דרכים, לבדוק את מי ניתן וצריך לתבוע וכיצד לעשות זאת ברמה המקצועית ביותר אשר תשיג את מטרותיה בצורה האידיאלית עבורך.

לפניה אישית ודיסקרטית ללא התחייבות ו/או תשלום, ניתן לפנות למשרד עו"ד אלי מאור: 03-5798080, או לעו"ד אלי מאור באופן אישי לסלולר: 058-4771125, או פניה אישית בדואר אלקטרוני לעיניו של עו"ד אלי מאור בלבד: [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
תביעת נזיקין

עו״ד אלי מאור

עו”ד אלי מאור בעל מוניטין, ניסיון והמלצות רבות בתביעות נזיקין (נזקי גוף) מול חברות ביטוח, בתי וקופות חולים, ביטוח לאומי ומשרד הביטחון, המייצג תובעים בלבד.

צרו עימי קשר
מאמרים ופרסומים
דילוג לתוכן